Ulotki

Ulotka to druk, który przeznaczony jest do szybkiego rozpowszechniania, zazwyczaj pełni funkcję informacyjną. Najczęściej bywa w formie kartki lub rozkładanej broszurki, nieprzekraczającej czterech stron.
Zadzwoń: +48 575 331 600

Pomożemy i dobierzemy najlepsze rozwiązanie!

Ulotki Kłobuck mogą zawierać informacje, np. na takie tematy jak:

działalność jakiejś firmy, instytucji lub placówki,
wiadomości o wydarzeniach kulturalnych/politycznych,
nowinki o promocji w sklepie/innych miejscach pracy,
wieści o asortymencie towarów lub usług,
prospekty handlowe, dane katalogowe opisujące pojedynczy produkt lub ofertę firmy,
ogłoszenia turystyczne.
Ogromną zaletą ulotek jest szybkość rozpowszechniania. Wykładane są w przeróżnych miejscach publicznych (poczekalnie, sklepy, klatki schodowe), czy też po prostu rozdawane na ulicy. Nasze ulotki Kłobuck tworzone są w różnych rozmiarach. Najczęściej spotykamy ulotki w rozmiarze A4, ale tworzymy również w wielkości A5, A6, czy DL. Ulotki w formie A5 oraz A6 stosowane są tam, gdzie ilość tekstu jest mała, ale ważna jest ciekawa i nowoczesna forma. Natomiast rozmiar DL idealnie nadaje się jako ulotka reklamowa, gwarantuje żywe kolory i zabezpiecza przed rozmazywaniem.

Nie masz projektu na swoją ulotkę? To żaden problem, zleć go nam! Nasza firma w Kłobucku sumiennie i starannie wykona powierzone nam zadanie. Ulotki w Kłobucku spełnią Twoje oczekiwania i na pewno będziesz zadowolony z efektów naszej pracy.

Ulotki Kłobuck mogą zawierać informacje, np. na takie tematy jak:

czytaj więcej...
zwiń